CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE W MARKACH


Ramowy program
XXVII Ogólnopolskiego Finału „Czwartków Lekkoatletycznych”
Łódź 19-20 czwartki 2021r


I dzień 19.06.2021 r


Sesja przedpołudniowa
10,30 otwarcie imprezy
Konkurencje biegowe:
300 m eliminacje
11,00- dziewczęta 2010
11,20 –chłopcy 2010
11,40 – dziewczęta 2009
12,00 –chłopcy 2009
12,20 – dziewczęta 2008
12,40 – chłopcy 2008
Konkurencje techniczne:
11,00 – rzut piłeczka palantową – dziewczęta 2010
11,00 – skok wzwyż – dziewczęta 2010
11,15 – skok w dal – dziewczęta 2010
11,45 – skok w dal – chłopcy 2010
12,00 – skok wzwyż – chłopcy 2010
12,00 - rzut piłeczka palantową – chłopcy 2010
przerwa techniczna
Sesja popołudniowa
Konkurencje biegowe:
60 m eliminacje
15,30- dziewczęta 2010
15,45 –chłopcy 2010
16,00 – dziewczęta 2009
16,15 –chłopcy 2009
16,30 – dziewczęta 2008
16,45 – chłopcy 2008
17,30 - 300 m finały
18,30 – 60 m finały
Konkurencje techniczne:
15,30 – rzut piłeczka palantową – dziewczęta 2009
16,00 – skok wzwyż – dziewczęta 2009
16,15 – skok w dal – dziewczęta 2009
16,45 – skok w dal – chłopcy 2009
17,00 – skok wzwyż – chłopcy 2009
17,15 - rzut piłeczka palantową – chłopcy 2009


II dzień 20.06.2021 r.


Konkurencje biegowe:
600 m dziewczęta serie na czas
11,00 - dziewczęta - 2010
11,20 - dziewczęta - 2009
11,40 - dziewczęta – 2008
1000 m chłopcy serie na czas
12,00 – chłopcy - 2010
12,20 – chłopcy – 2009
12,40– chłopcy – 2008
Konkurencje techniczne:
11,00 – rzut piłeczka palantową – dziewczęta 2008
11,00 – skok wzwyż – dziewczęta 2008
11,15 – skok w dal – dziewczęta 2008
11,45 – skok w dal – chłopcy 2008
12,00 – skok wzwyż – chłopcy 2008
12,00 - rzut piłeczka palantową – chłopcy 2008
Dekoracje po zakończeniu każdej finałowej konkurencji
Informujemy iż z powodu małego zainteresowania konkurencja pchnięcia kulą dziewcząt i chłopców nie odbędzie się.
Zawodnicy mogą startować w rzucie piłeczką palantową.
Program minutowy może ulec zmianie

REPREZENTACJA CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH W MARKACH

NA XXVII OGÓLNOPOLSKIE FINAŁY CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

( 19-20.06.2021r)


Zofia Łodzińska – UKS Orzełki – 300m- 2008
Amelia Jaskulska- UKS Orzełki – 300m-2008
Maja Szymańska- UKS Orzełki – 600m-2008
Joanna Lutomirska- UKS Orzełki – 600m-2010
Laura Wiesztort – AZS AWF – 60m-2008
Amelia Majewska- Atak Agrykola – 60m – 2010
Warecka Gabriela – AZS AWF – 60m -2009
Kopeć Letycja – Atak Agrykola – 60m – 2008
Rzepniewski Grzegorz – SP Zielonka – 60m – 2010
Szmel Mikołaj – UKS Orzełki – 60m – 2009
Krzysztof Jakubiec – Marcovia Marki – 60m – 2008
Trojanowska Maja – AZS AWF – 300m- 2010
Ściuba Dawid – UKS Skalar- 300m – 2010
Kiewra Karolina – AZS AWF – 600m -2009
Grzegorz Kiewra- AZS AWF – 1000m-2009
Jan Samul – LA Basket – skok w dal -2008
Chrapek Krzysztof- AZS AWF- skok w dal – 2009
Dubrawski Bolesław – Atak Agrykola – skok w dal -2010
Aleksander Litwiniec – UKS Orzełki – piłeczka palantowa – 2010
Katarzyna Ignaciuk – UKS Orzełki – piłeczka palantowa – 2010
Rachwalska Zofia – Atak Agrykola – piłeczka palantowa – 2009
Filip Olejnik – Uks Orzełki/Filipides Teresin - 1000m – 2010
Warecka Ewa – AZS AWF Warszawa - piłeczka palantowa – 2009
Flejszar Oliwier – Sp Zielonka – piłeczka palantowa– 2010

[pobierz] 0.1 MB wyniki---konkurencje-techniczne

WYNIKI CZWARTKU LEKKOATLETYCZNEGO

( 13 , 20 i 27 MAJ 2021r) 

KONKURENCJE TECHNICZNE ROCZNIKÓW 2008,2009,2010:

SKOK W DAL

PIŁECZKA PALANTOWA

[pobierz] 0.1 MB wyniki---konkurencje-biegowe

WYNIKI  CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH

( 13 i 20 MAJ 2021r) 

Konkurencje biegowe  roczników 2008,2009,2010:

60m

300m

600m/1000m

[pobierz] 0.1 MB regulamin-czwartkow-lekkoatletycznych
[pobierz] 0.1 MB covid-oswiadczenie

OŚWIADCZENIE COVID - NALEŻY WYDRUKOWAĆ I PRZYNIEŚĆ PODPISANE DO BIURA ZAWODÓW PRZED ROZPOCZĘCIEM IMPREZY.

[pobierz] 0.1 MB KARTA STARTOWA

KARTA STARTOWA - NALEŻY WYDRUKOWAĆ UZUPEŁNIĆ I PRZEKAZAĆ DO SĘDZIEGO W DNIU ZAWODÓW PRZED ROZPOCZĘCIEM DANEJ KONKURENCJI !!!

[pobierz] 0.1 MB Chłopcy rocznik 2010

Wyniki w rywalizacji chłopców z rocznika 2010 z konkurencji: 60m,300m,600m, skok w dal i piłeczka palantowa.

[pobierz] 0.1 MB Chłopcy rocznik 2009

Wyniki w rywalizacji chłopców z rocznika 2009 z konkurencji: 60m,300m,600m, skok w dal i piłeczka palantowa.

[pobierz] 0.1 MB Chłopcy rocznik 2008

Wyniki w rywalizacji chłopców z rocznika 2008 z konkurencji: 60m,300m,600m, skok w dal i piłeczka palantowa.

[pobierz] 0.1 MB Dziewczyny rocznik 2010

Wyniki w rywalizacji dziewczyn z rocznika 2010 z konkurencji: 60m,300m,600m, skok w dal i piłeczka palantowa.

[pobierz] 0.1 MB Dziewczyny rocznik 2009

Wyniki w rywalizacji dziewczyn z rocznika 2009 z konkurencji: 60m,300m,600m, skok w dal i piłeczka palantowa.

[pobierz] 0.1 MB Dziewczyny rocznik 2008

Wyniki w rywalizacji dziewczyn z rocznika 2008 z konkurencji: 60m,300m,600m, skok w dal i piłeczka palantowa.

[pobierz] 0.1 MB regulamin-czwartkow-lekkoatletycznych-w-lomiankach

REGULAMIN CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH W ŁOMIANKACH

[pobierz] 0.1 MB formularz-startowy-czwartki-lekkoatletyczne-lomian

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE

[pobierz] 0.1 MB covid-oswiadczenie

OŚWIADCZENIE COVID/ ZGODA NA UDZIAŁ W ZAWODACH