AKTUALNOŚCI


TRENINGI LEKKOATLETYCZNE


UKS ORZEŁKI 


Treningi od 31 maja aż do odwołania

 

 

PONIEDZIAŁEK


17:00 -18:00 – ICDS bieżnia Łomianki – roczniki 2011 i młodsi 
18:00 – 20:00 – ICDS bieżnia Łomianki – starsi


WTOREK


15:30 – 17:00 – Agrykola stadion


18:00 – 19:30 – Marki stadion


ŚRODA


17:00 -18:00 – ICDS bieżnia – roczniki 2011 i młodsi 
18:00 – 20:00 – ICDS bieżnia – starsi


CZWARTEK


15:30 – 17:00 – Agrykola stadion


18:30 – 20:00 – Marki stadion


PIĄTEK


18:00 – 20:00 – ICDS bieżnia ( starsi)


SOBOTA


10:00 – 11:30 – Marki stadion

 

[pobierz] 0.1 MB rozpiska-treningow-lekkoatletycznych

DO 18 kwietnia treningi zostały odwołane z racji obostrzeń Covid. Proszę o realizację treningów z załączonej rozpiski.

ZAWODY LEKKOATLETYCZNE SEZON 2021 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biegach przełajowych-  Sobota 10 Kwiecień 2021

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Dzieci w biegach przełajowych Sobota 10 Kwiecień 2021

 

Zawody otwarcia sezonu lekkoatletycznego Sobota 08 Maj 2021

 

Mityng Konstytucji 3-go Maja Środa 12 Maj 2021

 

7.Memoriał Zygmunta Szelesta-Warsaw Decathlon Cup Sobota 15 Maj 2021

 

Mistrzostwa Warszawy Dzieci Sobota 22 Maj 2021

 

Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w wielobojach U16, U18 Sobota 22 Maj 2021

 

Warszawska Liga Lekkoatletyczna Niedziela 23 Maj 2021

 

Olimpijskie Nadzieje Mazowsza Ogólnopolski mityng młodzików Sobota 29 Maj 2021

 

Otwarte Mistrzostwa Warszawy U18, U20 Sobota 29 Maj 2021

 

I Mazowiecki mityng dla dzieci Sobota 05 Czerwiec 2021

 

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS U18, U20 Sobota 05 Czerwiec 2021

 

Mistrzostwa Warszawy Młodzików Niedziela 06 Czerwiec 2021

 

Mistrzostwa Mazowsza U-12, U-14 Sobota 12 Czerwiec 2021

 

Otwarte Mistrzostwa Mazowsza U18, U20 Sobota 12 Czerwiec 2021

 

Warszawska Liga Lekkoatletyczna Sobota 26 Czerwiec 2021

 

Wakacyjne zawody lekkoatletyczne Sobota 24 Lipiec 2021

 

53. PZLA Mistrzostwa Polski U-18 OOM 2021 Piątek 30 Lipiec 2021

 

Rozgrzewka z Orzełkami :)

TRENINGI LEKKOATLETYCZNE

 

 

OD 1 DO 14 LUTEGO 2021r ODBYWAJĄ

 

SIĘ W NASTĘPUJĄCYCH TERMINACH :

 

 

PONIEDZIAŁEK

( HALA W DZIEKANOWIE POLSKIM)

 

 

17:30 - 18:30 ( DZIECI 6-9 LAT - STARSI JAK CHCĄ)

18:30 - 19:30 - STARSI - UL. ROLNICZA 432 W DZIEKANOWIE POLSKIM

 

 

WTOREK

( SALA GIMNASTYCZNA PLATERKI)

 

 

14:30 - 15:30 - ( MŁODSI 6-9 LAT)

15:30-17:00 - STARSI- UL. PIĘKNA 24/26 WARSZAWA

 

 

ŚRODA

( HALA DZIEKANÓW POLSKI)

 

 

17:30 - 18:30 ( DZIECI 6-9 LAT - STARSI JAK CHCĄ)

18:30 - 19:30 - STARSI - UL. ROLNICZA 432 W DZIEKANOWIE POLSKIM

 

 

 

CZWARTEK

( SALA GIMNASTYCZNA PLATEREK)

 

 

 

14:30 - 15:30 - ( MŁODSI 6-9 LAT)

 

15:30-17:00 - STARSI- UL. PIĘKNA 24/26 WARSZAWA

 

 

 

PIĄTEK

( HALA DZIEKANÓW POLSKI)

 

 

17:30- 19:30 - STARSI- UL. ROLNICZA 432 DZIEKANÓW POLSKI