ZAWODNICY


ZAWODNICY UKS ORZEŁKI NA ROK 2022

1. KAROLINA LITWINIEC - U20

2. LENA BILCZEWSKA - U18

3. LIDIA DZIEWICKA - U18

4. JULIA CHALABA - U18

5. OLIWIA JASKULSKA - U18

6. MARTYNA GAS - U18

7. MARCEL BANASZEK - U13 

8. ADAM BILCZEWSKI - U16

9. ZOFIA CHALABA - U14

10. LILIANA GAS - U14

11. WIKTORIA GIBAS - U16

12. BARBARA GOTOWIEC - U16

13. KATARZYNA IGNACIUK - U14

14. NIKODEM JACZYŃSKI - U12

15. AMELIA JASKULSKA - U16

16. ALEKSANDER LITWINIEC - U14

17. JOANNA LUTOMIRSKA - U14

18. ZOFIA ŁODZIŃSKA - U14

19. LENA PERZANOWSKA - U14

20. MIKOŁAJ SZMEL - U14

21. MAJA SZYMAŃSKA - U16

22. MAJA TROJANOWSKA - U14

23. LENA ZBROŃSKA - U14

 

KASIA
KASIA

KASIA

 

 

Sukcesy:

 

 

5 miejsce na Mistrzostwach Polski Dzieci w piłeczce palantowej 

 

2 miejsce na Mistrzostwach Mazowsza w piłeczce palantowej 

 

2 miejsce na Mistrzostwach Mazowsza w biegu 60m ppł

ALEK
ALEK

ALEKSANDER

 

SUKCESY

 

6 miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Dzieci na 60m

 

1 miejsce na Mistrzostwach Mazowsza na 80m ppł

 

1 miejsce na Mistzrostwach Mazowsza w piłeczce palantowej

 

5 miejsce na Mistrzostwach Polski dzieci w piłeczce palantowej

ASIA
ASIA

ASIA

 

SUKCESY

 

3 miejsce na Mistrzostwach Mazowsza na 600m

 

4 miejsce na Mistrzostwach Mazowsza na 60m ppł

 

3 miejsce na Mistrzostwach Polski Dzieci na 600m

 

3 miejsce na Międzywojewódzkich Mistrzostwach w biegach przełajowych Dzieci

NIKODEM
NIKODEM

NIKODEM

 

SUKCESY

 

2 miejsce na Mistrzostwach Mazowsza na 300m

 

6 miejsce na Międzywojewódzkich Mistrzostwach w biegach przełajowych Dzieci

ZOFIA
ZOFIA

ZOFIA

 

SUKCESY

 

1 miejsce na Mistrzostwach Mazowsza na 80m ppł

 

5 miejsce na Mistrzostwach Warszawy na 300m

 

25 miejsce na Mistrzostwach Polski Dzieci na 300m

 

AMELIA
AMELIA

AMELIA

 

SUKCESY

 

2 miejsce na Mistrzostwach Mazowsza na 80m ppł

 

29 miejsce na Mistrzostwach Polski Dzieci na 300m

 

MAJA
MAJA

MAJA

 

SUKCESY

 

4 miejsce na Mistrzostwach Warszawy na 600m

 

5 miejsce na Mistrzostwach Mazowsza na 600m

 

20 miejsce na Mistrzostwach Polski Dzieci na 600m

ADAM
ADAM

ADAM

 

SUKCESY:

 

5 miejsce na Mistrzostwach Mazowsza w piłeczce palantowej

 

16 miejsce na Mistrzostwach Mazowsza na 60m

BASIA
BASIA

BASIA

 

SUKCESY

 

3 miejsce na Mistrzostwach Mazowsza na 60 m ppł

 

4 miejsce na Mistrzostwach Mazowsza na 80m ppł

Lidia
Lidia

LIDIA

 

SUKCESY

 

6 miejsce na Mistrzostwach Mazowsza na 300m

 

6 miejsce na Mistrzostwach Warszawy na 300m

 

16 miejsce na Międzywojewódzkich Mistrzostwach na 300m

 

miejsce na Halowych Mistrzostwach Polski u18 na 300m



ZOFIA
ZOFIA

ZOFIA

 

 


CZEKAMY I ŻYCZYMY POWROTU DO ZDROWIA !!!

KAROLINA
KAROLINA

KAROLINA

 

SUKCESY

 

13 miejsce na Halowych Mistrzostwach Polski u18 na 60m

 

23 miejsce na Mistrzostwach Polski u18 na 200m

 

2 miejsce na Mistrzostwach Warszawy u18 na 100m

 

2 miejsce na Mistrzostwach Warszawy u 18 na 200m

 

2 miejsce na Mistrzostwach Mazowsza u18 na 100m

 

3 miejsce na Mistrzostwach Mazowsza u18 na 200m

OLIWIA
OLIWIA

OLIWIA

 

SUKCESY

 

1 miejsce na Mistrzostwach Mazowsza w pchnięciu kulą

 

1 miejsce na Mistrzostwach Warszawy na 300m ppł

 

1 miejsce na Mistrzostwach Warszawy w pchnięciu kulą

 

4 miejsce na Mistrzostwach Mazowsza na 80m ppł

 

8 miejsce na Mistrzostwach Mazowsza w wieloboju

 

WIKTORIA GIBAS 

 

SUKCESY

 

13 miejsce na Mistrzostwach Mazowsza na 100m

 

16 miejsce na Miedzywojewódzkich Mistrzostwach na 100m

MIKOŁAJ

 

SUKCESY

 

3 miejsce na Mistrzostwach Warszawy w piłeczce palantowej

 

6 miejsce na Mistrzostwach Mazowsza w piłeczce palantowej

 

8 miejsce na Halowych Mistrzostwach Polski Dzieci na 60m